Prizren, zhduket një person - Bota Sot
Prizren, zhduket një person

Prizreni

Prizren, zhduket një person

Më: 28 shtator 2019 Në ora: 12:01
Foto ilustrim

Një person është zhdukur të premten në Prizren.

Rastin për policinë e ka raportuar djali i tij, i cili ka thënë se babai i tij është larguar nga shtëpia të premtbn nga ora 11:00 dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e tij.

Policia e Kosovës është duke e hetuar rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat