Pacolli në Prizren: Jemi parti e shtetformimit dhe shtetndërtimit - Bota Sot
Pacolli në Prizren: Jemi parti e shtetformimit dhe shtetndërtimit

Prizreni

Pacolli në Prizren: Jemi parti e shtetformimit dhe shtetndërtimit

Më: 30 shtator 2019 Në ora: 22:05
AKR në Prizren

Aleanca Kosova e Re ka mbajtur tubim sot me qytetarë në Prizren.

“I gjithë Prizreni me rrethinë, më 6 tetor, do ta dëshmon veten. Ne jemi Aleanca Kosova e Re, partia e shtetformimit dhe shtetndërtimit. Ne u kemi dhënë më së shumti hapësirë të rinjve dhe grave”, ka shkruar Pacolli në Facebook.

“AKR është liberale e cila ndërton të ardhmen, për çdo qytetar, për shtetin tonë. Do ti bëhem krahë Prizrenit për të shtyer përpara vizionin për zhvillim ekonomik, mundësi më të mëdha për punësim e mirëqenie, për ekonomi të lirë dhe mundësi të barabarta për çdo qytetarë të shtetit tonë”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat