Mblidhet urgjent Kuvendi Komunal i Prizrenit - Bota Sot
Mblidhet urgjent Kuvendi Komunal i Prizrenit

Prizreni

Mblidhet urgjent Kuvendi Komunal i Prizrenit

Më: 9 qershor 2020 Në ora: 08:33
Prizren

Kuvendi Komunal i Prizrenit, do të mbaj një mbledhje urgjente në të cilën do të bëj shërbimin dhe miratimin e propozim-vendimit për rishikim të buxhetit për vitin 2020.

Kjo është bërë e ditur përmes një njoftimi për medie.

Mbledhja do të mbahet në Shtëpinë e kulturës “Xhemajli Berisha”,ora 14:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat