Digjet një veturë në Prizren

Prizreni

Digjet një veturë në Prizren

Nga: A.M. Më: 23 qershor 2020 Në ora: 20:11
Pamje e shkeputur nga video

Në këtë momente një veturë është duke u djegur në Prizren.

Në videot e siguruar nga “Bota sot” shihen pamjet nga vendi i ngjarjes.

Siç, shihet vetura e tipit Ford fiesta ngjyrë e kuqe është duke i djegur afër qendrës sportive në Prizren.

Në vendin e ngjarjes kanë dal policia e Kosovës dhe zjarrfikësit.

Deri tani nuk raportohet për të lënduar, por vetëm për dëme materiale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat