Mamushë, del pozitiv me Covid-19 dhe nuk vetizolohet

Prizreni

Mamushë, del pozitiv me Covid-19 dhe nuk vetizolohet

Më: 28 qershor 2020 Në ora: 10:20
Ilustrim

Gjatë ditës së djeshme në Mamushë është është iniciuar procedurë ndaj një qytetarit.

I njëjti nuk ka respektuar rekomandimet e IKSHP-së për vet-izolim pasi që ishte pozitiv me Covid-19 dhe nuk është hasur në shtëpi.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat