Gruaja nga Prizreni raporton se i është zhdukur burri që nga 8 korriku - Bota Sot
Gruaja nga Prizreni raporton se i është zhdukur burri që nga 8 korriku

Prizreni

Gruaja nga Prizreni raporton se i është zhdukur burri që nga 8 korriku

Më: 18 korrik 2020 Në ora: 14:19
Prizren

Një grua nga Prizreni ka raportuar në Polici se i është zhdukur bashkëshorti që nga data 8 korrik.

Deri tash, nuk dihet asgjë për vendodhjen e tij.

“Rr. Albrim Fanaj, Prizren (DM:787-730) 08.07.2020 – 13:00. Më 17.07.2020 Ankuesja femër kosovare ka raportuar se bashkëshorti i saj viktima mashkull kosovar është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij”, thuhet në raport.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat