Tenton të vetëvritet vajza nga Prizreni, mbeti shtatzënë me të fejuarin e saj

Prizreni

Tenton të vetëvritet vajza nga Prizreni, mbeti shtatzënë me të fejuarin e saj

Më: 16 shtator 2020 Në ora: 10:07
Prizren

Policia e Kosovës ka thënë se një vajzë nga Prizreni ka tentuar të vret vetën, pasi kishte mbetur shtatzënë me të fejuarin e saj.

Viktima, thuhet se ka konsumuar një sasi të tepruar të barnave, por që fatmirësisht ka shpëtuar.

Rasti ka ndodhur dy ditë më parë, rreth orës 19:00.

Njoftimi i plotë i policisë:

Prizren 14.09.2020 – 19:20. Është raportuar se viktima femër ka tentuar të vetëvritet duke konsumuar sasi të tepruar te barnave. Sipas viktimës, motivi ishte për arsye se e njëjta kishte mbetur shtatzënë me të fejuarit e saj të dyshuarit mashkull. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palë janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat