Sot hapet Forumi i Bashkë - Investimeve dhe Rrjetëzimit “Invest in Prizren”

Prizreni

Sot hapet Forumi i Bashkë - Investimeve dhe Rrjetëzimit “Invest in Prizren”

Më: 24 gusht 2021 Në ora: 06:07
Lidhja e Prizrenit

Komuna e Prizrenit do të organizojë ceremoninë e hapjes së edicionit të dytë të Forumit të Bashkë - Investimeve dhe Rrjetëzimit “Invest in Prizren”.

Ceremonia e hapjes së këtij forumi do të organizohet në kompleksin e "Lidhjes së Prizrenit".

Do të ketë fjalime përshëndetëse nga kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka dhe pjesëmarrësit e tjerë të forumit.

Kompleksi i "Lidhjes së Prizrenit", ora 19:00

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat