“Urime tri herë Myt”, Kurti uron me videomesazh Haskukën në ditëlindjen e 48-të

Prizreni

“Urime tri herë Myt”, Kurti uron me videomesazh Haskukën në ditëlindjen e 48-të

Më: 12 tetor 2021 Në ora: 12:54
Albin Kurti

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, e ka uruar kryetarin aktual të Prizrenit dhe kandidatin për një mandat tjetër të këtij qyteti, Mytaher Haskukën, në ditëlindjen e tij të 48-të.

Me një videomesazh, Kurti i uron gjithë të mirat Haskukës.

“Urime tri herë Myt. 48-shi kur shumëzohet me tre, jep rezultat 144. Uroj që të shumëfishohen vitet me plot shëndet dhe lumturi”, ishin disa nga fjalët e kryeministrit për Haskukën.

Dëgjoni më poshtë urimin e plotë.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat