Material ushqimor dhe higjienike për familjet e dëshmoreve në Prizren - Bota Sot
Material ushqimor dhe higjienike për familjet e dëshmoreve në Prizren

Prizreni

Material ushqimor dhe higjienike për familjet e dëshmoreve në Prizren

Më: 25 gusht 2017 Në ora: 10:11
Prizren

Drejtoria për Punë dhe Mirëqenie Sociale në Komunë e Prizrenit, ka filluar sot implementimin e projektit me furnizim me material ushqimor dhe higjienike për familjet e Dëshmoreve.

Sipas njoftimit të komunës, përmbajtja e këtyre materialeve është deterxhent, vaj, miell, sheqer dhe kripë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat