NISMA përzgjedh emrat e drejtorëve të komunës së Prizrenit - Bota Sot
NISMA përzgjedh emrat e drejtorëve të komunës së Prizrenit

Prizreni

NISMA përzgjedh emrat e drejtorëve të komunës së Prizrenit

Më: 15 janar 2018 Në ora: 12:01
Nisma

Nisma në Prizren do të jetë pjesë e qeverisë së re lokale në Prizren me tri drejtori, dhe ka përzgjedhur edhe emrat e drejtorëve të komunës së Prizrenit që Nisma do të udhëheq për katër vitet e ardhshme.

Për drejtor të Administratës është caktuar, Osman Hajdari, për drejtor të Arsimit, Skender Susuri, ndërsa për drejtor të Kulturës, Rinisë dhe Sportit Ehat Oreshka.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera