Aksidentohet nënkryetari i Prizrenit, Eshref Memaj - Bota Sot
Aksidentohet nënkryetari i Prizrenit, Eshref Memaj

Prizreni

Aksidentohet nënkryetari i Prizrenit, Eshref Memaj

Më: 29 qershor 2018 Në ora: 11:37
Ilustrim

Ësht aksidentuar me veturë nënkryetari i Prizrenit, Eshref Memaj.

Në një video të publikuar, shihen pamje nga aksidenti, ku veturat janë dëmtuar shumë, por nuk dihet për lëndime trupore të Memajt dhe personave tjerë të përfshirë në aksident.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera