Vetura e godet një të moshuar në Prizren - Bota Sot
Vetura e godet një të moshuar në Prizren

Prizreni

Vetura e godet një të moshuar në Prizren

Më: 4 korrik 2018 Në ora: 19:42
Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutave në Prizren.

Si pasojë e këtij aksidenti një person i moshuar ka pësuar lëndime.

Sipas një lexuesi, personi i cili është goditur nga vetura ishte duke kaluar në zebra me një biçikletë.

Në vendin e ngjarjes ka arritur edhe Autoambulanca dhe Policia përderisa nuk dihet saktësisht gjendja e personit të lënduar.

Dëmtime material ka pësuar edhe vetura “Golf 4”.

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera