Këto lagje të Prizrenit sot nuk do të kenë rrymë - Bota Sot
Këto lagje të Prizrenit sot nuk do të kenë rrymë

Prizreni

Këto lagje të Prizrenit sot nuk do të kenë rrymë

Më: 29 tetor 2018 Në ora: 10:44
Foto

KEDS njofton se sot në disa lagje të Prizrenit do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike.

Arsyeja e ndërprerjes sipas KEDS është kontrollimi dhe shqyrtimi i mbrojtës rele në daljenen 10kV  Korisha.

rej orës 10:30 deri në ora 12:00 gjatë kohës sa do të zgjasin punimet pa furnizim me energji elektrike do të mbesin: Lubizhda I, Lubizhda II, Lubizhda III, Gani Zekaj, Lagjeja Ahmetaj, Kamila, Bosch, Eda dhe Grupi i Bizneseve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...