Ky është personi që humbi jetën nga kabllot e rrymës në Struzhë të Prizrenit - Bota Sot
Ky është personi që humbi jetën nga kabllot e rrymës në Struzhë të Prizrenit

Prizreni

Ky është personi që humbi jetën nga kabllot e rrymës në Struzhë të Prizrenit

Më: 30 tetor 2018 Në ora: 11:15
Ismet Osmanaj

Ismet Osmanaj është personi që humbi jetën në Struzhë të Prizrenit.

Viktima përderisa ishte duke punuar aksidentalisht ka rënë në kontakt me kabllon e rrymës dhe si pasojë ka humbur jetën.

Vdekjen e tij të e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...