Kur do të vijë Dita e Kiametit? Flet hoxhë Enis Rama - Bota Sot
Kur do të vijë Dita e Kiametit? Flet hoxhë Enis Rama

Religjion

Kur do të vijë Dita e Kiametit? Flet hoxhë Enis Rama

Më: 4 qershor 2019 Në ora: 22:32
Hoxhë Enis Rama

Hoxhë Enis Rama ka folur për fenë islame dhe Zotin gjatë një interviste në emisionin “Pressing”, në televizionin T7.

Ai është pyetur se kur do të ndodhë Dita e Kiametit, fundi i botës.

“Dita e Kiametit do të ndodhë. Zoti në Kuran e përmend, është e saktë”, është shprehur ai.

“Datën e saj, kohën e saj, nuk e di askush”, ka theksuar hoxha. “Shenja ka, që e paralajmërojnë”, ka shtuar ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat