“Bëj seks të hatashëm me dhëndrin, kurse vajza ime nuk…” - Bota Sot
“Bëj seks të hatashëm me dhëndrin, kurse vajza ime nuk…”

Seksi

“Bëj seks të hatashëm me dhëndrin, kurse vajza ime nuk…”

Më: 31 janar 2019 Në ora: 00:07

Letra:

Përshëndetje, po bëj seksin më të mire në jetë me dhëndrin.

Ish-burri im dhe unë u divorcuam 20 vite më parë kur vajza jonë ishte katër vjeçe. Ai u zhvendos jashtë shtetit dhe vazhdova ta rris e vetme vajzën.

Por dhëndri im dhe unë kemi gjetur rehati përmes seksit.

Vajza është fëmija im i vetëm kështu që kemi qenë gjithmonë shumë të afërta me njëra-tjetrën.

Jam 47 vjeçe dhe kam pasur disa marrëdhënie, por ia kam dedikuar kohën time kryesisht vajzës sime.

Ajo u martua tre vjet më parë me një djalë të bukur, por një vit më parë ajo u aksidentua nga një shofer i dehur dhe tani vajza ime ka mbetur e paaftë për të folur ose lëvizur.

Vajza ime ka nevojë për kujdes 24 orë dhe e ndaj këtë me dhëndrin, i cili është 26 vjeç.

Pas aksidentit vura re se dhëndri ishte i irrituar dhe nuk e prekte vajzën time.

E kështu një pasdite vonë mora një shishe verë dhe nisa bisedën me dhëndrin. Vajza normal nuk ishte aty.

Nisi të më hapej. U zbras tek unë, duke thënë se vajza ime nuk është fare në gjendje të bëjë seks me të.

E për këtë fakt ai ndjehej keq.

I vura krahët përreth për ta ngushëlluar dhe papritur nisëm duke u puthur.

Nuk mund ta ndalonim veten dhe bëmë seksin më të mahnitshëm.

Kjo ka vazhduar për një vit dhe kjo është e vetmja mënyrë që ne mund të trajtojmë situatën.

Do të thotë që dhëndri im nuk do ta braktisë kurrë vajzën time dhe së bashku ne gjithmonë mund të jemi atje për të gjitha nevojat e saj.

Unë e di se ai e do vajzën time, por ai më do dhe unë e dua atë.

Situata na ka sjellë së bashku dhe kjo nuk do të kishte ndodhur nëse vajza ime do të ishte mirë.

Unë nuk mund t’i them askujt për ne, por seksi është më e miri që kam pasur ndonjëherë.

Psikologia: E di që dëshiron që të them “në rregull je”. Por nuk është kjo e vërteta. Nuk është kjo përgjigja afatgjatë për ju, vajzën apo dhëndrin tuaj.

Ky është një hendek i ndaluar që ka gjasa të çojë në një rrëmujë të zymtë emocionale.

Tregojini dhëndrit tuaj tani që do të ishte më mirë për të gjithë që ta ndalonit marrëdhënien intime mes jush.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...