Rrëfehet 17 vjeçarja: Bëra seks me katër burra në një festë, tani jam shtatzënë - Bota Sot
Rrëfehet 17 vjeçarja: Bëra seks me katër burra në një festë, tani jam shtatzënë

Seksi

Rrëfehet 17 vjeçarja: Bëra seks me katër burra në një festë, tani jam shtatzënë

Më: 31 janar 2019 Në ora: 16:55
Ilustrim

Një vajzë 17 vjeçare ka rrëfyer se ka mbetur shtatëzane pas një nate të çmendur që kishte pasur në një party. Ajo kishte bërë marrëdhënie seksuale me katër burra pasi që ishte dehur dhe e droguar.

Më poshtë mund ta lexoni rrëfimin e plotë:

Unë kam shumë pirë shumë  dhe kam bërë marrëdhënie seksuale me katër djem të ndryshëm. Ishte krejtësisht e çmenduri dhe argëtuese, por tani jam shtatzënë dhe në panik. Unë jam 17 vjeç dhe sapo fillova kolegjin. Kjo verë ka qenë me të vërtetë e mërzitshme për mua, pasi nuk ka shumë gjëra në qytet ku unë jetoj. Pastaj shoqja im më tha se kishte takuar një djalë seksi në pijetore dhe ai na kishte ftuar të dyjave në një parti vërtet të madhe disa kilometra larg. I thashë nënës sime që po e kalojë  natën tek shoqja ime, pastaj shkuam me autobus. Ajo ishte në një shtëpi të madhe dhe nuk kishte askënd tjetër të moshës sonë – të gjithë dukeshin të moshuar, në të njëzetat. U ndjeva nervoze dhe morra disa pije për të më ndihmuar të qetësohem.

Një djalë i bukur me buzëqeshi mua. Muzika ishte me zë të lartë dhe ai bërtiti: “Le të shkojmë diku tjetër kështu që ne mund të bisedojmë.” Ai më çoi lart dhe më tha se dukem seksi. Biseduam për një kohë, pastaj më puthi dhe më përkëdhelte  këmbën time. Ai më dha një cigare me marihuan, që më bëri të ndjehesha qesharake. Ai më shtyu me butësi në krevat dhe kemi pasur marrëdhënie seksuale. Kam rënë në gjumë për një kohë, pastaj më zgjoi me zhurmën që bëri duke e lënë dhomën. Ai kurrë nuk u kthye, por një djalë tjetër hapi derën dhe e pyeti nëse unë isha në rregull. Biseduam. U ndjeva më e sigurt lart në dhomë gjumi se sa në dhomat e katit të poshtëm, të cilat ishin të zhurmshme dhe të çmendura. Ky djalë dukej shumë i bukur dhe donte të bënim seks. Ndjehesha e emocionuar dhe më dukej joreale, sikur ky ishte një film dhe isha duke shikuar veten në TV. Dy djemtë e tjerë pastaj hynë dhe dukej të ishin miq të tij. Pjesa tjetër e mbrëmjes është një turbullirë, por e di që kam pasur marrëdhënie seksuale me ata djemtë.

Shoqja im më zgjoi rreth orës 4 të mëngjesit, duke pyetur se çfarë po ndodhte. U kthyem në shtëpi me autobus në mëngjes me ndjenja të çuditshme. Tani e kam kuptuar se jam shtatzënë dhe kjo më bën të lumtur, por edhe të frikësuar. Unë e di që do të jem një mama e mirë, por nuk e di se cili nga ata është baba apo si do t’i gjeja. Nuk mendoj se mund ta gjej përsëri ata në atë shtëpi.

Kjo është përgjigja e psikologes:

 Unë jam shumë e shqetësuar për ty. Ishte një natë kaq e rrezikshme. Ata djem nuk duhet të kenë pasur marrëdhënie seksuale me ju në atë gjendje. Në sytë e ligjit, ndoshta ishte përdhunim, shkruan “Bota sot”. Por shtatzënia është problemi juaj më urgjent. Ju jeni vetëm 17 vjeç, ende në kolegj dhe ende jetoni në shtëpi me nënën tuaj. Me të vërtetë mendoni se mund të përballeni me një fëmijë? A keni menduar se si do të ndryshojë tërë jetën tuaj?

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...