Rrëfimi tronditës: Bëj seks me dhëndrin, por… - Bota Sot
Rrëfimi tronditës: Bëj seks me dhëndrin, por…

Seksi

Rrëfimi tronditës: Bëj seks me dhëndrin, por…

Më: 22 maj 2019 Në ora: 23:44
Ilustrim

Një 47-vjerçare i ka tronditur të gjithë lexuesit me historinë e saj teksa e ka rrëfyer për psikologes e The Sun.

Ajo ka treguar se prej një viti ka një lidhje intime me dhëndrin e saj 26-vjeçar, por arsyeja sipas saj është për t’i ardhur në ndihmë të bijës.

 Letra e gruas:

Prej një viti kryej marrëdhënie intime me dhëndrin tim. Unë jam 47-vjeç, ndërsa ai është 26 dhe para dy vitesh u martua me vajzën time.

Unë dhe vajza jemi shumë të lidhura pasi e kam rritur e vetme që kur ishte 4 vjeçe sepse u divorcova nga bashkëshorti.

Para dy vitesh ajo u martua me këtë djalë i cili është shumë i mire dhe ata ishin vërtetë një çift i përsosur. Por jeta jonë ndryshojë rreth një vit më parë, kur një makinë e goditi vajzën time dhe e la të paralizuar në një karrige me rrota.

Prej asaj kohe unë i jam përkushtuar plotësisht, e po ashtu edhe bashkëshorti i saj.

Por gjithmonë e kisha vënë re se ai ndihej i nervozuar dhe jo shumë mirë. Një ditë pasi vajza u shtri për të fjetur, hapa një shishe vere dhe e ftova për një bisedë. Pasi piu pak, më tha hapur se çfarë e shqetësonte.

Ai më tregoi që pas aksidentit ata nuk kishin pasur më marrëdhënie intime dhe kjo e kishte bërë të ndihej jo fort mirë.

E dëgjoja dhe e kuptova duke i dhënë të drejtë… Më pas e përqafova, por e gjeta veten pas disa sekondash duke u puthur me të.

Pas kësaj pasoi seksi…

Kjo histori e jona tashmë po shkon një vit, dhe unë mendoj se është diçka e mirë, sepse përveç se ne të dyve na pëlqen seksi, kjo është edhe mënyra për t’u kujdesur për vajzën time dhe për të qëndruar gjithmonë bashkë.

Unë e di që ai e donte shumë atë dhe kjo nuk do të ndodhte kurrë nëse nuk do të kishte pësuar këtë aksident, por tani që ndodhi unë mendoj se është një zgjidhje shumë e mirë sepse kështu do të jemi të dy pranë saj”.

Përgjigjja e psikologes:

Ti e justifikon veten duke menduar se kjo gjë është në të mirën e saj por a je e sigurt se vajza jote vërtetë e dëshiron këtë gjë?!

Unë mendoj se ky është një veprim dhe vendim shumë i gabuar dhe bën mirë që të heqësh dorë prej tij sa më shpejt, edhe nëse ai zgjedh të largohet prej vajzës tënde.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...