Vjehrra rrëfen seksin me dhëndrin: Unë i vendosa krahët rreth tij dhe pastaj ai... - Bota Sot
Vjehrra rrëfen seksin me dhëndrin: Unë i vendosa krahët rreth tij dhe pastaj ai...

Seksi

Vjehrra rrëfen seksin me dhëndrin: Unë i vendosa krahët rreth tij dhe pastaj ai...

Më: 21 qershor 2019 Në ora: 14:19
Foto ilustrim

Në rubrikën “Deidre” të “The Sun”, ka ardhur një letër nga një grua e cila po përjeton një situatë disi të pazakontë. Ajo ka nisur një raport seksual me dhëndrin e saj, por sekreti po e vret. Për më tepër lexoni se çfarë ka shkruar më poshtë:

Po bëj seksin më të mirë me dhëndrin tim. Unë dhe ish-bashkëshorti im jemi divorcuar 20 vite më parë kur vajza jonë ishte 4 vjeç. Ai u largua, dhe unë qëndrova me vajzën vetëm.

Vajza jonë është fëmijë i vetëm dhe ne të dyja kemi qenë shumë të afërta. Unë jam 47-vjeç, dhe kam pasur më parë disa lidhje, por pjesën më të madhe të kohës ja kam kushtuar vajzës time. Ajo u martua 3 vite më parë me një djalë të mrekullueshëm, por përpara një viti ajo pësoi një aksident që e la në pamundësi për të folur apo për të lëvizur.

Asaj i duhet kujdes prej 24 orësh, dhe unë me dhëndrin kujdesimi me radhë. Unë u detyrova ti jap fund një lidhjeje që kisha për shkak të vajzës. Po vija re që dhëndri po ndihej i acaruar nga situata, dhe nuk doja që kjo të ndikonte te vajza ime. Kështu vendosa të zbuloja se çfarë po e shkaktonte këtë gjendje.

Mora një shishe me verë dhe disa birra një pasdite vonë, kur vajza po flinte, dhe kështu i sugjerova atij të pinim diçka. Ai mu duk i relaksuar pas disa gotash, dhe mu desh ta pyesja se çfarë nuk po shkonte. Ai nuk u përmbajt dhe më tregoi çdo gjë, më tha se sa i stresuar ishte për faktin që nuk po bënin dot seks, dhe sa shumë e kishte marrë malli për jetën e tyre seksuale. Ai u ndje keq, por kjo ishte e vërteta.

Unë i vendosa krahët rreth tij, dhe më pas e gjetëm veten duke u puthur. Nuk e ndaluam veten, dhe kemi bërë seksin më të mrekullueshëm. Kjo situatë ka një vit, dhe kjo është mënyra e vetme që ne të qetësohemi nga të gjithë problemet. Kjo domethënë që dhëndri im nuk do e lërë kurrë vajzën, dhe ne mund të jemi të dy për nevojat e saj. E di që ai e do vajzën, por edhe bashkë duhemi. Kjo situatë na bëri bashkë, dhe e di që nuk do ndodhte nëse vajza do ishte mirë. Nuk mund ti tregoj njeriu për këtë situatë, por është seksi më i mirë që kam bërë ndonjëherë, dhe nuk mund ta imagjinoj dot të heq dorë prej kësaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...