Seks në Prishtinë, një pjesë e banorëve e tronditur!  - Bota Sot
Seks në Prishtinë, një pjesë e banorëve e tronditur! 

Seksi

Seks në Prishtinë, një pjesë e banorëve e tronditur! 

Nga: K. G. Më: 25 qershor 2019 Në ora: 10:37
Seks në Prishtinë, një pjesë e banorëve e tronditur! 

Ngjan edhe kjo! Kur nuk i mbyllë dritaret tronditen të tjerët që janë përreth asaj banese apo karshi saj.   

Klithmat nga seksi tronditën një pjesë të banorëve apo familjarëve të Prishtinës. 

Sipas një qytetares, emër i njohur për redaksi, tha se kjo ndodhi në njërën nga banesat e lagjes Mat të Prishtinës.

“Njeri e bonë qefin për veti jo me ni mahalla. Kojshike mos bërtit si lopë, se s'kemi nevoj me ditë qe po punon, ose mësheli dritaret.
P.S Kojshit karshi në këtë lagjen e re, kokan shumë aktivë”, shkruan qytetarja prishtinase.

Prandaj, të gjithë ata që bëjnë seks është mirë t'i mbyllin dritaret dhe t'i vënë edhe perdet, e  mos t'i shqetësojnë të tjerët, sepse aty ka familjarë që besa edhe fëmijë!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...