"Unë dhe gruaja ime kishim një treshe me një djalë më të ri, dhe tani ajo thotë se..." - Bota Sot
"Unë dhe gruaja ime kishim një treshe me një djalë më të ri, dhe tani ajo thotë se..."

Seksi

"Unë dhe gruaja ime kishim një treshe me një djalë më të ri, dhe tani ajo thotë se..."

Më: 10 korrik 2019 Në ora: 17:24
Ilustrim

Kisha një jetë lumtur martesore, por unë dhe bashkëshortja ime vendosem të shkonim një hap më lartë. Vendosëm që të përfshinim një mashkull tjetër në marrëdhënien tonë seksuale. Më pas zbulova se gruaja ime ka kontakte ende me këtë djalin dhe tani më thotë se ajo e do atë.

E dashura psikologe: Gruaja ime dhe unë kishim një treshe dhe tani ajo thotë se është në dashuri me burrin tjetër. Unë nuk mund ta ndajë atë me askënd.

Unë jam 43 vjeqar dhe gruaja ime është 39. Ne kemi dy djemë 11 dhe 14 vjeqar. Ne gjithmonë kemi shijuar një dashuri të madhe në jetë dhe të dy kishim edhe seks në nivel të lartë, kështu që donim që gjërat të shkonin edhe më lartë.

Pasi provuam lojëra të ndryshme seksuale dhe gjithqka që shihnim nëpër video, unë i sugjerova asaj që edhe dikush tjetër të bashkohet me ne. Ajo më tha se ishte gati dhe kështu kontaktuam një faqe interneti dhe e takuam atë djalin në pijetore.

Ai më dukej një djalë i sinqertë dhe tha se ishte 37 vjeqar. U kthyem në venddin tonë, pasi fëmijët ishin me gjyshen. Ai kishte marrëdhënie me gruan time dhe më pas e bëra edhe unë. Ajo nuk kishte pengesa për të.

Ai mbajti kontakte me gruan time në ËhatsApp dhe, gruaja ime më premtoj se herën tjetër do të shkonim me një vajzë, kjo nuk ndodhi kurrë.

Ajo më pyeti nëse do të doja ta takoja përsëri të njëjtin djalë. Ajo tha se e kishte shijuar me gjithë vëmendje. Ndjeva se ajo ajo donte diqka më shumë. Ajo dukej e fiksuar me atë djalë dhe kështu ndjeva se ajo kishte përjetuar gjithë kënaqësinë me të dhe unë nuk kisha asgjë.

Gruaja ime është një frizere dhe ka rezervuar të shkoj në një kurs special për flokë në Londër. Kjo është një gjë e mirë, por ajo mori të gjitha veshjet e saj më të mira dhe rrobat seksuale. Kam kontrolluar telefonin e saj dhe i gjeta mesazhet asaj me këtë djalin në ËhatsApp.

Ai i tregoj asaj se mezi priste ta takonte sërish atë. Debatuam dhe kishim një problem të madh. Ajo më tha se e do këtë njeri dhe ai i kishte treguar se do atë gjithashtu. Ajo tha se nuk do të ndalet për ta takuar sërish atë.

Ndihem budala që iu bashkova kësaj faqe interneti dhe nuk e di se qfarë duhet të bëj tani. Unë nuk dua ta humbas atë.

Psikologia përgjigjet: Ju duket se keni pasur një martesë të fortë deri më tani dhe tani ju vjen keq që keni futur njerëz të rinj në jetën tuaj seksuale.

Tregoni gruas tuaj se ju kuptoni ndjenjat e saj të fuqishme për këtë djalë, por ajo është bazuar në një dashuri jo të vërtetë.

Ata mund të kenë shkëmbyer mesazhe seksi, por kjo nuk është jeta e vërtetë e përditshme, nëse ajo u bashkua me të, ajo lë anash dy djem të mjeruar dhe një burrë zemërthyer.

Thuani asaj se e doni dhe jeni të vendosur ta përmbushni martesën tuaj. Por ajo duhet të ndaloj kontaktet me djalin tjetër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat