Histori erotike + 18/ rrëfehet shqiptarja: Si bëra seks në treshe me burrin dhe vjehrrin tim natën e parë të martesës - Bota Sot
Histori erotike + 18/ rrëfehet shqiptarja: Si bëra seks në treshe me burrin dhe vjehrrin tim natën e parë të martesës

Seksi

Histori erotike + 18/ rrëfehet shqiptarja: Si bëra seks në treshe me burrin dhe vjehrrin tim natën e parë të martesës

Më: 11 korrik 2019 Në ora: 18:55
Foto ilustrim

Unë vij nga një fshat i vogël i Shqipërisë dhe gjithë jetën time kam mësuar që ti bindem burrave. Edhe martesën time e vendosën prindërit e mi me një djalë të fshatit pasi prindërit e mi njihnin babain e tij pasi e kishin mik.

Ai gjithnjë më ka pëlqyer mua dhe më flirtonte dhe vet ai këmbënguli shumë që të më kishte nuse tek shtëpia e tij. Çuni i tij ishte pak i shëmtuar por ai ishte mjaft i mbajtshëm dhe kur më fliste piset realisht më lagte totalisht. Prandaj dhe unë nuk rezistova shumë dhe thash po në martesë.

Dasma ishte mjaft e mire dhe e bukur. Burri im ama piu shumë atë natë dhe nuk mund të bënte mirë as veten dhe as te ishte i vetëdijshëm, të paktën kështu mendoja. Vjehrri im duke pasur frikë dhe ndonjë aksident të mundshëm dhe mos kënaqësinë time në natën e parë të martesës na çoi ai tek shtëpia jonë e re. Gjatë rrugës burri ishte I shtrirë tek sedilja prapa ndërsa unë përpara me vjehrrin. Ai me nga çmonte dhe filloj të më prekte kofshët ndërsa mu luste qe të ngrija pak fustanin të shihte … nëse ishte i mire për çunin e vet.

Unë i thash jo por vagina ime ishte në flake. Kur shkuam në shtëpi burri u shtri në krevat ndërsa unë shkova të pastrohem në bane. Vjehrri im erdhi dhe direkt me kapi nga prapa duke futur gishtat në vaginën time, por për habinë time kur u ktheva pash që burri po na shihte dhe po masturbohej.

Kjo ishte nata ime e pare e martesës dhe sigurisht që net të tjerë si kjo pasuan pasi seks të tillë vështirë se mund të të iki kështu..

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat