Rrëfehet burri: Seksi me komshien po më çmend edhe pse jam i martuar - Bota Sot
Rrëfehet burri: Seksi me komshien po më çmend edhe pse jam i martuar

Seksi

Rrëfehet burri: Seksi me komshien po më çmend edhe pse jam i martuar

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 08:30
Foto ilustrim

Kohët e fundit unë kam krijuar një lidhje me shoqen e ngushtë të bashkëshortes sime.

Çdo gjë filloi në momentin që gruaja ime mori në shtëpinë tonë dy vajzat e vëllait të saj,  i cili vdiq në një aksident.

Ne kishim dy vajzat tona dhe dy persona të shtuar  në familje, do të thoshte më shumë para të shpenzuara.

Në fakt ne kishim një buxhet të  ngushtë, aq më tepër që gruaja ime nuk mbante ekonomi dhe nuk i pëlqente seksi .

Kështu që unë u afeksionova me komshien time.

Seksi me të është një mrekulli më vete.

Një natë e takova rastësisht në një klub nate dhe zemra filloi të më rrihte fortë.

Filluam të pinim disa gota dhe në momentin që pija filloi të jepte efektin e saj, thjesht nuk munda t’i rezistoja dot.

Fillova ta puthja dhe më pas shkuam në shtëpinë e saj.

Fatmirësisht bashkëshorti i saj nuk ndodhej në shtëpi, kështu që qendrova atje gjithë natën dhe kam kaluar momentet më të paharrueshme të jetës sime.

Përgjigjia e ekspertes:

Së pari duhët të jesh më tepër mirëkuptues ndaj bashkëshortes tënde.

Puna, familja dhe angazhimet e tjera janë një stres më vete për të, kështu që gjithë ky stres i heq dëshirën për të kryer marrëdhënie.

Fillo të sillesh ndryshe me bashkëshorten dhe nëse e sheh se përpjekja jote për të rregulluar marrëdhënnien me të  dështon, atëherë jepi fund martesës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...