Një çift bie nga dritarja e katit të nëntë derisa ishin duke kryer marëdhënie - Bota Sot
Një çift bie nga dritarja e katit të nëntë derisa ishin duke kryer marëdhënie

Seksi

Një çift bie nga dritarja e katit të nëntë derisa ishin duke kryer marëdhënie

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 19:47
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një grua është vrarë pasi u rrëzua nga kati i nëntë i një ndërtese në Rusi ndërsa ishte duke kryer marëdhënie seksuale  por partneri i saj mbijetoi  dhe më pas vazhdoj ndejën.

Gruaja, 30 vjeç, u gjet e vdekur në bazën e një blloku apartamentesh në Shën Petersburg në natën e 5 korrikut gjatë asaj që fqinjët e përshkruan si një parti të egër, shkruan Daily Mail.

Dëshmitarët thanë se panë një televizor të hedhur nga dritarja e banesës, pas së cilës gruaja dhe e dashura e saj 29-vjeçare u zhytën në tokë më poshtë.

Gruaja me të rënë në asfalt vdiq menjëherë, njoftoi media lokale, por njeriu mbijetoi pasi rënia e tij u thye nga trupi i saj dhe shkurre afër.

Dëshmitarët u thanë medias lokale se burri i veshur pjesërisht u ngrit dhe u kthye për t’u ribashkuar me partinë.

Raportet fillestare sugjeronin se gruaja ishte vrarë nga TV në rënie, por imazhet nga vendi i ngjarjes e tregojnë qartë atë të zhveshur nga beli poshtë.

Pas intervistimit të dëshmitarëve, hetuesit dolën në përfundimin se çifti ishte duke kryer marrëdhënie seksuale në një dritare kur ranë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...