+18/ Policia arreston çiftin teksa po bënin seks në plazh - Bota Sot
+18/ Policia arreston çiftin teksa po bënin seks në plazh

Seksi

+18/ Policia arreston çiftin teksa po bënin seks në plazh

Më: 29 korrik 2019 Në ora: 13:20
Policia arreston çiftin teksa po bënin seks në plazh

Një çift u ndalua nga policia duke bërë seks në ujin e liqenit teksa në breg të tij ndodheshin familjarë me fëmijë. Ngjarja ndodhi në Liqenin e Madh të Ohajos në SHBA.

Sipas “The Sun”, çifti i paturpshëm nuk e ka vrarë mendjen për atë që po bënin, por kanë qenë të pranishmit që kanë lajmëruar policinë. Një oficer policie vjen dhe u kërkon të dalin nga uji.

Një nga pushuesit ka fiksuar këtë moment me celular duke u bërë një nga videot më të klikuara online.

Video KËTU.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat