10 vendet ku duhet të bësh seks të paktën një herë në jetë - Bota Sot
10 vendet ku duhet të bësh seks të paktën një herë në jetë

Seksi

10 vendet ku duhet të bësh seks të paktën një herë në jetë

Më: 30 korrik 2019 Në ora: 06:37
Ilustrim

Të bërit seks gjithmonë në shtrat mund të bëhet e mërzitshme për të gjithë ne. Dhe kush e tha në fakt se krevati është vendi më i mirë dhe ideal për të bërë seks? Ka diçka klasike dhe komode shtrati, por nëse kjo bëhet rutinë kthehet në diçka të mërzitshme. Ndaj, zbulojini tani 10 vendet ku duhet të bëni dashuri të paktën një herë në jetën tuaj. Ju cilën prej tyre keni provuar deri më sot?

1. Në dush ose në vaskë. Një nga ëndrrat kryesore erotike të burrave është të bërit marrëdhënie seksuale në dush ose në një xhakuzi midis mijëra flluskave .. pse të mos i kënaqësh ata? Seksi në dush është fantastik.

2. Përpara pasqyrës. Doni të jeni protagonist të pornografisë teksa shikon veten? Nuk ka nevojë të xhironi një video (e cila mund të përfundojë në duar të gabuara) thjesht vendosni një pasqyrë para shtratit ose në tavan.

3. Në hotel. Sidomos nëse nuk keni kurrë një shtëpi të lirë, bëjeni atë në një hotel, pa u shqetësuar për t'u zbuluar. Është e bukur apo jo?.

4. Në zyrë. Jo gjithkush ka shans, por nëse keni raport me një koleg ose keni një pushim dreke, pse jo!

5. Në shtëpinë e një miku. A keni organizuar një party në shtëpinë e një shoku? Gjatë natës, ndërsa të gjithë po flenë pranë jush, ju bëni diçka më eksituese.  

6. Në kopsht. A doni të provoni seksin jashtë, pa rrezikuar të jeni arrestuar për ekspozim të pahijshëm në vende publike? Bëjeni atë në kopshtin tuaj, ndoshta duke u fshehur nën një tendë ose pas një perdeje.

7. Në një party. Martesa, diplomimi, ditëlindja: pavarësisht nga sebepi, përfitoni nga kaosi jashtë për ta shijuar atë.

8. Në divan. A jeni tradicionalist? Të paktën çdo herë në një kohë ju largoheni nga krevati dhe bëni seks në shtrat. Vendosni jastekë nën fundshpinën, për të arritur më mirë pikën G.

9. Në plazh. Çfarë është më romantike se seksi në plazh në mbrëmje, nën dritën e hënës? Jini të kujdesshëm, pasi në ndonjë vend publik juve mund t'ju kapin dhe ju mund të përfundoni në komisariat.

10. Në kuzhinë. Shtrihuni në tavolinë për një pozicion misionar alternativ ose të përkuleni në pozicionin tërheqës seksual!

Këto janë 10 vende që na kanë frymëzuar më shumë, por është gjëja e duhur për të bërë dhe për të kapur mundësitë që vijnë në rrugën tonë. Ju do të shihni, jeta juaj seksuale do të ndryshojë nga kjo! Ah, dhe pse të mos përpiqesh të përdorësh disa lodra seksuale?

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat