Histori erotike +18, njerka më puthi lehtë dhe më pas …

Seksi

Histori erotike +18, njerka më puthi lehtë dhe më pas …

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 09:06
Foto ilustrim

Isha 15 vjeç dhe kam kryer marrëdhënie për 3 vjet rresht me njerkën që ishte 26 vjeç babai im në ato kohë punonte në polici dhe ikte shpesh me shërbime ….

Një natë që ndoshta mund të kenë qenë shumë nete ,por atë natë rreth orës 2 pas mesnate unë ndjej derën e dhomës të hapet. Hapa pak sytë dhe nuk reagova ishte zonja e shtëpisë 60kg femër me gjoks të ngritur të pasme perfekte, e cila kishte veshur vetëm një këmishë nate pa sotjena.

Ajo mu afrua dhe filloi të më përkëdheklte lehtë, në atë moment unë bëra sikur më doli gjumi dhe pa folur filluam të putheshim të dy. Më pas filluam të bëjmë seks me njëri-tjetrin, ky ka qenë vetëm momenti i parë, pasi historitë e tjera me njerkën time të tërbuar do ti tregoj një natë tjetër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat