Histori +18/ Seks me burrin e tezes, rrëfimi shokues i vajzës - Bota Sot
Histori +18/ Seks me burrin e tezes, rrëfimi shokues i vajzës

Seksi

Histori +18/ Seks me burrin e tezes, rrëfimi shokues i vajzës

Më: 29 gusht 2019 Në ora: 22:41
Ilustrim

Historia

Që në takimin e parë, në fejesën me tezen, më tërhoqi shumë por sigurisht nuk i shfaqa ndjenjat e mija ndaj tij për hir të raportit familjar. Por kjo zgjati deri në një takim të radhës, kur familjet tona u mblodhën në një darkë.

Ai duhej të shoqëronte disa prej të afërmve në shtëpitë e tyre, por nuk kishte karburant. Kështu gjeti mundësinë dhe më tha nëse doja ta shoqëroja për të mbushur makinën.

Shkova, por ndryshe nga destinacioni që kishim, ai na nxori jashtë qytetit dhe parkoi makinën në një vend në errësirë. Filloi të më puthte dhe më tha se gjithnjë kishte fantazuar të bënte seks me mua. Nuk ia mohova as unë dëshirat e mija, dhe kështu përfunduam duke bërë seks në sediljet e pasme të makinës. Ishte fantastike çdo gjë…

Kështu vazhduam edhe për shumë muaj të tjerë, duke u munduar që ta mbanin sa më të fshehtë sepse ai nuk do që të ndahet nga tezja ime por as unë nuk dua ta lëndoj atë. Një ditë kur tezja ishte tek mami im, unë shkova dhe e takova burrin e saj në shtëpinë e tyre.

Bëmë seks atë ditë në dhomën e gjumit, dhe mendoja se si çdo herë gjithçka ishte në rregull por djali i tij (nga martesa e parë) më dërgoi një mesazh dhe më tha se na kishte parë se çfarë kishim bërë atë ditë. Unë iu luta që të mos tregonte gjë, por ai më tha që këtë mund ta bënte vetëm nëse unë do pranoj të bëj seks edhe me të. Nuk di çfarë të bëj?”.

Përgjigjja e psikologes

Lidhja që ti ke me burrin e tezen, qartazi duket se është diçka kalimtare dhe vetëm për të kaluar mirë, e kjo më së shumti nga ana e tij. Fakti që djali i tij ju ka parë, tregon edhe një herë se kjo lidhje është me rrezik nëse nuk doni të shkatërroni lidhjet familjare.

Së pari të këshilloj që t’i tregosh burrit të tezes për shantazhin që po të bën djali i tij. Së dyti, sigurisht që do të të thosha se duhet ta ndërpresësh patjetër këtë lidhje e cila nuk do të të sjellë asgjë pozitive, ashtu sikurse ka nisur që tani të të shkaktoj probleme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...