HISTORIA/ “Bëra seks të çmendur me kushërirën por ajo bëri atë çka nuk e prita”

Seksi

HISTORIA/ “Bëra seks të çmendur me kushërirën por ajo bëri atë çka nuk e prita”

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 11:30
Foto ilustrim

Dy të rinj të cilët kanë edhe lidhje gjaku, kanë përfunduar në një raport intim me njëri-tjetrin, e jo vetëm kaq por lindi edhe një dashuri e madhe mes tyre.

Por duket se vajza nuk e kishte aq seriozisht me të dhe u largua për t’u kthyer tek ish-i dashuri i saj.

Djali tashmë ka mbetur mes dilemash dhe për këtë i ka dërguar një letër psikologes së ‘The Sun’, për t’i kërkuar një këshillë.

Letra e djalit

“Para disa kohësh kushërira ime më mori ne telefon dhe më tha se ishte ndarë me të dashurin dhe kishte nevojë të qëndronte diku. Unë i propozova të vinte në shtëpinë time edhe pse kam vetëm një dhomë. Asaj i lashë krevatin time dhe vetë fjeta në divan.

Gjatë kohës që jetonin bashkë kuptuam se kishim shumë të përbashkëta, duke filluar nga muzika, filmat, ushqimi, etj.

Një ditë shkuam në pishina dhe trupi i saj me bikini nuk linte shumë vend për imagjinatë….ajo dukej e mrekullueshme. Ajo rrinte afër meje dhe kur u futëm në pishinë mu afrua edhe më shumë dhe aty filloi e gjitha. Shkuam në një vend që nuk kishte shumë njerëz dhe bëmë seks.

Vazhduam ditë me radhë ta shijonim lidhjen tonë dhe unë vërtetë jam dashuruar me të. Por një ditë ajo më tha se kishte bërë gabim dhe se do të kthehej tek i dashuri i saj i mëparshëm.

Si ta kthej atë pas?!”

Përgjigjja e psikologes

“Çdo gjë ka një kohë të përcaktuar dhe ka një arsye të caktuar se përse ndodh.

Ajo ka pasur nevojë për një shkëputje nga i dashuri i saj dhe të ka gjetur ty si ngushëllim. Tani ajo i është rikthyer jetës së saj dhe këtë duhet ta bësh edhe ti”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat