Rrëfehet 29 vjeçari: Motrën e të dashurës e pash duke bërë dush, dhe unë e... - Bota Sot
Rrëfehet 29 vjeçari: Motrën e të dashurës e pash duke bërë dush, dhe unë e...

Seksi

Rrëfehet 29 vjeçari: Motrën e të dashurës e pash duke bërë dush, dhe unë e...

Nga: Bota sot Më: 1 dhjetor 2019 Në ora: 09:35
Foto ilustrim

Unë rastësisht hyra në banjo gjersa bënte dush motra e vogël e së dashurës tani nuk mund të ndalëm së menduari për të. Motra e saj, e cila është 29 vjeçe, qëndroi para një nate të flinte tek ne, kështu duke u pastruar ajo në banjo unë aksidentalisht e pashë teksa pastrohej, tani vazhdoj të kem mendime të gabuara. Unë tash nuk mund ta kontrolloj veten time, jam duke e kënaqur veten duke menduar për atë që mund të arrinim, shkruan The Sun, transmeton "Bota sot".

Unë madje kam filluar të punoj për të i lënë përshtypje të saj. Unë jam njëri ndër boksierët më të mirë kështu shpresoj që edhe kjo mund të më ndihmojë të e shtyj të mendojë për mua.

A duhet të bëjë një bisedë me të? Apo thjesht të largohem?

Psikologia thotë: Nëse keni ndonjë ndjenjë më të veqantë, mos shkoni atje. Këto epsh mund të vijnë, por të zbehen po aq shpejt, nëse nuk u dorëzoheni atyre. Blloko atë imazh që ke parë aksidentalisht sepse nuk është vetëm e dashura juaj në fjalë këtu, por marrëdhënia e saj me motrën e saj. Përqendrohuni në dhënien e jetës tuaj seksuale me të dashurën tuaj një nxitje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat