32 vjeçarja: Bëj seks me vëllain 20 vjeçar të shoqes, por ai… - Bota Sot
32 vjeçarja: Bëj seks me vëllain 20 vjeçar të shoqes, por ai…

Seksi

32 vjeçarja: Bëj seks me vëllain 20 vjeçar të shoqes, por ai…

Më: 17 dhjetor 2019 Në ora: 06:58

Një grua 32 vjeçar, e divorcuar dhe nënë e një djali, ka rrëfyer për The Sun se bën seks me një djalë 20 vjeçar, që është vëllai i shoqes së saj, por që ai do vetëm seks dhe asgjë më shumë.Ajo ka treguar se ai i ka thënë me fillim se nuk do lidhje dhe kështu kanë vazhduar për një vit, por ajo është lodhur duke qenë kështu dhe është larguar nga, e madje ka bërë seks dhe me shokun e tij vetëm që ai të largohet, por një gjë e tillë nuk ka ndodhur, pasi djali vazhdimisht kthehet. Ajo nuk e di çfarë të bëjë, pasi nuk mund të vazhdojë kështu me të .Më poshtë mund ta lexoni rrëfimin e saj të plotë: Ju mund të mendoni se unë duhet të di më shumë, por unë jam e fiksuar pas të dashurit tim më të ri se unë.

Ne kemi seks të nxehtë dhe asgjë më shumë. Ai është një djalë 20 vjeçar, derisa unë jam 32 vjeçare, e divorcuar dhe kam një djalë të vogël. Kam pasur frikë që të jem me dikë tjetër pas ndarjes, por më pas e njoha vëllain e vogël të shoqes time kur ajo na ftoi për kafe në lokalin e saj për ditëlindje. Unë u takova sërish me të dhe ai ishte i sinqertë me mua që nga fillimi. Ai më tha se nuk ishte i interesuar për një marrëdhënie. Ai dëshironte vetëm seksi. Seksi ishte i mirë dhe unë vazhdova dhe kjo filloi e bëhej më mirë por më pas gjërat u ftohën. Më pas unë e pashë atë pas disa muajsh dhe filluam sërish nga fillimi. Ne vetëm e bënim aktin dhe nuk flisnim për asgjë tjetër.

Ai është një dashnor pasionant por ai kurrë nuk shfaq ndonjë emocion, as me mua por as me familjen e tij apo miqtë. Pas një viti unë u lodha të jem vetëm për seks dhe ta lija jetën time anash. Unë ata dhe një flirt me shokun e tij. Për befasinë time, ai u nervozua shumë. Ai nuk tha asgjë por e unë e shihja tek ai. Çka unë nuk e kuptoj unë pse ai gjithmonë kthehet tek unë, edhe pse unë nuk e di nëse i pëlqej atij. Mendova se nëse unë bëj seks me shokun e tij ai ndoshta nuk do të më kthehet por kjo nuk ndodhi. Ai kurrë nuk tha asgjë për këtë. Motra e tij e di për gjendjen dhe nuk është e lumtur me gjithë këtë që po ndodh.

Ajo dëshiron që ne të jemi në një fazë më serioze apo të ndahemi krejtësisht. Unë mendoj se ajo beson që unë nuk po e lejoj atë që ta gjejë një të dashur të duhur apo të jem siç duhet në jetën e tij. Ai nuk punon, nuk bën asgjë. E di që unë jam si e droguar për të por unë nuk e kuptoj pse ai gjithmonë kthehet tek unë. A duhet unë të largohem nga ai? Kjo është përgjigja e psikologes për gruan: Ti duket se je duke u brengosur që shoqja jote mendon se ti po e mban vëllain e saj me forcë në jetën tënde, kur në fakt jeta jote është duke u shkatërruar. Siç janë gjërat, kjo lidhje nuk po shkon askund. Ndoshta ai nuk është që po të përdor, por thellësisht ti i intereson por që nuk do ta dish asnjëherë, derisa të bësh një bisedë të sinqertë me të.

Thuaj atij se kjo lidhje vetëm për seks nuk është për ty dhe se duhet ta pranojë se ti i intereson apo do të largohesh nga ai. Dhe më pas ti duhet ta bësh këtë, për sigurinë tënde dhe jo vetëm. Ndërsa, nëse atij i intereson, atëherë duhet të kesh guximin të përballesh me çdo gjë që të del para, përfshirë dhe hendekun në moshë që ke me të.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat