"I dashuri im është më i vjetër se babi im, por seksi me të.." - Bota Sot
"I dashuri im është më i vjetër se babi im, por seksi me të.."

Seksi

"I dashuri im është më i vjetër se babi im, por seksi me të.."

Nga: Bota sot Më: 25 shkurt 2020 Në ora: 08:20
Ilustrim

Unë jam në një lidhje dashurie me një mashkull më të vjetër se babai im.

Kur nëna më pyeti se si dukej i dashuri im, i tregova asaj një foto të djalit të tij nga telefoni im.

Kemi një marrëdhënie dashurie, por ai është 50 vjeq dhe i martuar dhe unë jam 20 vjeqare dhe nuk jam e sigurt qfarë dua me të.

Lidhja jonë filloj në një supermarket kur i hodha aksidentalisht një shishe me një salcë.

Ishte aksident, por unë shpërtheva në lot.

Ai e pastroj dhe më ngushëlloj.

Pas kësaj ne filluam bisedën dhe u shoqëruam.

E gjitha u bë shumë shpejtë dhe ne u bëmë dashnor të pasionuar. Ai më tregoj se është i divoruar dhe nuk jeton me bashkëshorten e tij, por ata ende kanë një lidhje miqësore shkaku i fëmijëve të tyre.

Ata kanë katër fëmijë, një djalë që është më i madh se unë, dy adoleshentë dhe një nëntë vjeqar.

Prindërit më thonë se nuk më kanë parë kurrë më të lumtur se sa jam tani muajt e fundit, por unë më pas kam gjetur mesazhe të qarta në telefonin e të dashurit tim me ish të dashuren e tij, duke thënë se sa i mungon njëri-tjetri seksualisht dhe si do ta bënin tani në shtrat.

U qmenda kur i pashë dhe ai më tha se do të më tregonte për të gjitha por shqetësohet për moshën që kam dhe ka frikë se nuk do të funksionoj.

Unë u largova për një javë dhe tani ai cdo ditë më kërkon falje duke thënë se i vjen keq për gabimet e veta.

Ai thotë se nuk mund të luftoj me ndjenjat e tij për mua.

Por gruaja e tij ende nuk di asgjë për mua dhe ajo ende i shkruan shpesh atij, që mua më duket e bezdisshme.

Ai thotë se frikësohet që ajo mund t'ia ndaloj ta shoh djalin e tij nëntë vjeqar.

Ajo erdhi nga SHBA-të dhe tani shqetësimi i tij është që ajo mund ta marr fëmijën dhe të shkoj të jetoj atje përgjithmonë.

Unë besoj se ai më do, por ndihem e hutuar.

Dhe ende nuk e di se si do të reagoj familja ime.

Shoqet e mija mendoj se ai është shumë i vjetër dhe është e vërtetë se mezi ia dal të rrimë në ndonjë lokal.

Psikologia përgjigjet: Ju jeni në faza të ndryshme të jetës. Nuk ka asnjë justifikim që ai të bëj biseda seksuale me ish-in e tij që më tepër duket si grua se sa si ish-, për mua.

Cështja e moshës është një hendek i vërtetë.

Ju e keni gënjeyer nënën tuaj tashmë dhe ai do të ketë pak të përbashkëta me miqtë tuaj, dhe kjo do të ju disancoj prej tyre.

Ju mund të përfundoni duke u ndjerë e vetmuar.

Nëse doni ta mbani këtë marrëdhënie, të paktën duhet të dy të jeni të afërt dhe dashur e të sinqertë me njëri-tjetrin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat