"Bëj seks pasionant me ish të dashurin, por familjet tona.." - Bota Sot
"Bëj seks pasionant me ish të dashurin, por familjet tona.."

Seksi

"Bëj seks pasionant me ish të dashurin, por familjet tona.."

Nga: Bota sot Më: 26 shkurt 2020 Në ora: 21:30
Ilustrim

Unë jam duke bërë seks të fortë dhe pasionant me ish të dashurin tim, por familjet tona do të zemëroheshin nëse ne kthehemi sërish bashkë.

Ne u takuam kur ai me foli në supermarketin ku unë punoj. Unë jam 32 vjeqare dhe ai 29. Ai është shumë i bukur dhe shumë flirutes. Nuk mundem ta besoj se si një mashkull sikur ai mund të jetë i interesuar për mua.

Pak javë më javë ai më ftoj të dilja për një pije me të. Unë jam një nënë beqare me dy fëmijë, por nëna ime më tha se do të merrej me fëmijët e mi një natë për të pushuar unë.

Në kaluam shumë mirë dhe ai u bë i imi kur ne patëm seks të mrekullushëm. Dukej sikur ishim bërë për njëri-tjetrin.

Gjithqka ishte për shpejtë, kur ai filloj të jetoj me ne pas gjashtë javësh. Kjo ishte në fillimtë vitit të kaluar, po shumë shpejt gjithqka u bë keq.

Ai ishte sikur të kishe një fëmijë të tretë. Ai nuk bëntë asgjë për të na ndihmuar rreth shtëpisë apo fëmijëve.

Ai nuk kontribonte në asgjë financiarisht, pagesat për ushqimin dhe karburantin ishin për mua.

Unë e largova atë vjeshtën e kaluar dhe ia lashë përsipër nënës dhe motrës sime dhe ai e ktheu familjen e tij kundër meje, kështu që prindërit tanë kishin fjalë të ashpra me njëri-tjetrin.

Pak javë më parë ai më shkruajti mua dhe erdhi të më shoh pasi fëmijët ranë në gjumë. Ai më tregoj se sa i mungoj atij dhe se ende më do mua, ashtu sic ndjehem edhe unë.

Në përfunduam në shtrat dhe bëmë seks brenda orës dhe ai iku shpejt pasi tha që nuk do t;i ngatërroj fëmijët. E njëjta gjë ndodhi disa herë që nga ajo kohë.

Unë do të dëshiroja të kthehesh sot me të, por ai thotë se familjet tona do të ishin kundër dhe nuk ia vlen të bëjmë sherr.

Unë i thash që duhet t'ia dëshmojmë atyre gabimin tonë sepse kurrë nuk kam qenë e dashuruar në dikë sikur në të.

Kjo është lidhja dhe jeta ime, jo e tyre.

A mendoni se duhet t'i lejojmë familjet tona të mos na lejojnë bashkë, ose t'i dëshmojmë atyre se ata janë gabim dhe se gjërat mund të rregullohen?

Psikologia përgjigjet: Duke qenë realist, cilat janë shanset tuaja që ju t'ia dëshmoni atyre gabimet tuaja? Ju keni një jetë të mrekullushme seksuale, por ish i dashuri juaj sapo është kthyer me ju në shtrat dhe nuk ka dhënë shenja të një partneri të mirë dhe njeriu familjar.

Kam friksë se së shpejti do të jetë e njëjta dinamikë për të cilën ju e keni larguar atë më parë. Ai e di këtë. Ai fajëson familjet, por në të vërtetë ai nuk është i gatshëm të ndryshoj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat