"Dua ta paguaj një prostitutë, pasi gruaja ime nuk do më seks" - Bota Sot
"Dua ta paguaj një prostitutë, pasi gruaja ime nuk do më seks"

Seksi

"Dua ta paguaj një prostitutë, pasi gruaja ime nuk do më seks"

Nga: Bota sot Më: 27 shkurt 2020 Në ora: 19:29
Ilustrim

Pasi ka lindur fëmijë jonë i parë, gruaja ime ka humbur interesimin në seks dhe është përkeqësuar që nga lindja e dytë.

Unë jam 33 vjeqar dhe ajo është 30 vjeqare dhe ne jemi të martuar qe 6 vite.

Fëmijët tanë janë 4 dhe 2 vjeq. Kam provuar të flas me bashkëshorten time rreth kësaj, por ajo e merr në mënyrën e gabuar, megjithëse në shkojmë mjaftë mirë, pavarësisht kësaj.

I kam ofruar asaj të lexoj rreth nevojave seksuale të meshkujve, por ajo refuzon të lexoj edhe ato.

Janë bërë gjashtë muaj që kur kemi bërë seks dhe unë ndihem sikur duhet të dal dhe të paguaj për këtë sepse ajo refuzon të kuptoj nevojat e mija.

Psikologia thotë: Unë mund ta imagjinoj ngurrimin e saj për të lexuar rreth 'nevojave seksuale të një mashkulli", pas lindjes së dytë.

Pagesa për seks është përfundimisht një seks egoist.

Nëse dëshironi që martesa juaj të zgjas, unë ju sugjeroj të lexoni se qfarë janë nevojat seksuale të një femre, për përkdheljet dhe lojërat seksuale që nuk kanë të bëjnë me marrëdhëniet seksuale.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat