Burrat me këtë madhësi penisi iu ofrojnë më shumë kënaqësi partnereve

Seksi

Burrat me këtë madhësi penisi iu ofrojnë më shumë kënaqësi partnereve

Më: 28 shkurt 2020 Në ora: 00:20
Ilustrim

Shkencëtarët në Gazetën e Mjekësisë Seksuale kanë zbuluar se gratë marrin më shumë kënaqësi nga partnerët me gjatësi më të madhe penisi.

Kjo ka ngritur nga gjumi një nga debatet më të vjetra: se a ka rëndësi madhësia e penisit.

Shkencëtarët pyetën gratë për jetën e tyre seksuale dhe efektet e një penisi më të gjatë sesa mesatarja.

Nga përgjigjet e tyre ishte e qartë se sa më e gjatë madhësia, aq më shumë orgazma kishin përjetuar gratë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat