"Patëm seks të mrekullushëm me shefin tim, por tani ai..."

Seksi

"Patëm seks të mrekullushëm me shefin tim, por tani ai..."

Nga: Bota sot Më: 29 shkurt 2020 Në ora: 18:44
Ilustrim

Shefi im më ka joshur për të pasur një lidhje me të kur unë ndihesha keq. Por unë kam rënë në dashuri me të dhe ai thotë se nuk mund ta lë familjen e tij.

I kam ndërruar punët për të provuar të bëj një pushim, por ai paraqitet prapë, Dashuria ime për të është duke shkatërruar jetën time dhe unë jam vetëm 23 vjet. Ai është 39.

Unë vuaja nga depresioni pasi vëllau im bëri vetvrasje vetëm 18 muaj më parë. Ai ishte 25 vjeqar.

E lashë punën për tre muaj dhe shefi im më thirri mua, më tha se është brengosur për mua dhe më pyeti për një pije.

Mendova se ishte e sjellshme dhe isha e nderuar që e pashë atë.

U bë e rregullt dhe ai filloj të më tregoj se sa i palumtur ishte me gruan e tij dhe se po shkonte drejt divorcit.

Ai më ftoj për një pije kur unë e përfundova punën dhe ai më tha se ka ndjenja për mua.

Isha e tronditur kur ai u përpoq të më puthte mua.

Ai donte seks, por unë i thashë jo, por në javët në vazhdim ai më tregonte se sa i palumtur është dhe sa shumë më donte mua dhe unë u dashurova në të.

Në përfundimisht bëmë seks dhe ishte i mrekullushëm, kaq i veqantë.

Mendova së mund të kemi një të ardhme së bashku, pasi ai më la të kuptoj se ai do të divorcohet, por pas gjashtë muajsh ai filloj të nxjerrë justifikime pse nuk mund të më takoj mua.

Përfundimisht, ai rregulloj problemin që ishte se gruaja e tij ishte e dyshimtë. Atëherë zbulova se ai kurrë nuk e kishte lënë atë.

Ai është ende në familjen e tij me tre fëmijët. Ai ende nuk ka folur me një avokat.

Unë u ndava me të, por ai vazhdimisht bënte justifikime për të marrë në zyrë në punën e tij dhe duke më shkruar dhe thirrur mua.

Por unë përfundova punën time atje dhe gjeta një tjetër duke filluar nga muaji i kaluar.

E dua atë dhe ai thotë se më do mua, por ai nuk mund të lë fëmijët e tij. Ai insisto se ai dhe gruaja e tij vetëm bashkëjetojnë.

Nuk e di se qfarë do ai. Unë ndihem shumë e palumtur dhe nuk mund të koncentrohem në punë. Nuk di si të shpëtoj nga kjo.

Psikologia përgjigjet: Më vjen keq. Ju keni provuar gjithqka të jetë në rregull por ky njeri me cinizëm po ju ndjek juve dhe po ju shkatërron shanset tuaja të lumturisë.

Ai ka bërë zgjedhjen e tij, të qëndroj me familjen e tij dhe ju duhet t'i përmbaheni vendimit tuaj për të vazhduar më tutje.

Thuaji atij që nuk dëshironi ta shihni atë dhe do ta raportosh në polici nëse nuk tërhiqet.

Vendoseni me shkrim këtë në një mënyrë që mund ta përdorni si dëshmi.

Ai e di se po ju lëndon juve dhe kështu që mos u merrni me prententimet e tij se ai ju do./Bota sot

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat