"Burri im solli një hidraulik të ri dhe unë përfundova në seks me të"

Seksi

"Burri im solli një hidraulik të ri dhe unë përfundova në seks me të"

Nga: Bota sot Më: 2 mars 2020 Në ora: 08:32
Ilustrim

Unë jam duke bërë seks të egër me një hidraulik të ri, por e keqja e saj është se ai punon për bashkëshortin tim.

Ndihem aq në faj, pasi ende e dua të dashurin tim, por nuk mund t'i ndaloj as ndjenjat për nxënësin e tij 19 vjeqar.

Bashkëshorti im posedon biznesin e tij hidraulik.

Ai po shkon shum mirë, duke punësuar djem të rinj dhe vitin e kaluar e mori një nxënës të ri.

Unë jam 33 vjeqare dhe ai është 37.

Ai është shumë i mirë dhe ne kemi një shtëpi të bukur.

Por ai punon orë të gjata dhe me stres dhe shpesh e bën atë temperament.

Ne kemi tre fëmijë, mosha e tyre 10, 7 dhe 5 dhe unë shpesh ndihem si një prind beqar.

Jeta jonë seksuale ka ndaluar pas lindjes së fëmijës së tretë dhe ne kemi ndaluar edhe komunikimin.

Ky nxënës i ri ishte si një frymëmarrje me ajër të pastër.

Ai jeton afër ne dhe më shumti bën thirrje në mëngjes për të marr përsipër ndonjë punë.

Derisa bashkëshorti im është i zënë me organizimin e sendeve për ditën tjetër, unë shpesh pi një kafe me nxënësin e tij derisa pushojmë në kuzhinë.

Unë poashtu i përgatiti edhe fëmijët.

Por një ditë burri im gjeti një banjë që ende nuk e kishte përfunduar dhe kështu vazhdoj me një punë tjetër dhe tha se do ta merrte më vonë nxënësin.

Pasi i mora fëmijët në shkollë ne patëm dy orë të bukura për të biseduar. Ishte pak flirtuese.

Ai më tha se ishte bukur duke më parë mua duke qesh, pasi zakonisht dukem shumë e mjerueshme, dhe se duhet ta bëj atë më shpesh.

Ai ka ditë rregullta në kolegj dhe filloj raundin e tij të drekës të vinte të më gëzonte, sic tha ai.

Një ditë u puthëm dhe përfunduam duke bërë seks.

Ai është një dashnor shumë i mirë, veqanërisht për dikënd kaq të ri.

Ndihem e mbërthyer me burrin tim edhe pse e dua, nuk jam i dashuruar me të.

Unë gjithashtu po krijoj ndjenja për këtë djalin e ri edhepse e di se është vetëm një argëtim i vogël për të.

Psikologia thotë: Për ju, tashmë gjithqka ka përfunduar për të ndjerë kënaqësi.

Seksi mund të jetë i shkëlqyeshëm, por në përgjithësi flirtimi juaj po i bëhet i rrezikshëm.

Tregoni të dashurit tuaj se ju të dy duhet të ndaloni të bëni seks, përpara se të humbisni martesën tuaj dhe sigurisht do ta humbas punën e tij.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat