"Në një faqe porno e pashë të dashurën time me dy meshkuj, ndërsa me mua nuk bën..."

Seksi

"Në një faqe porno e pashë të dashurën time me dy meshkuj, ndërsa me mua nuk bën..."

Nga: Bota sot Më: 3 mars 2020 Në ora: 08:36
Ilustrim

Derisa kërkova në një faqe pornografike në një mbrëmje, e gjeta të dashurën time, e veshur si infermiere , një grua seksi që ishte me dy meshkuj.

Unë jam 26 vjeqar dhe kam qenë me të dashurën time për gjashtë muaj.

Ajo është 25 vjeqare dhe ajo kishte pranuar se në një kohë ajo ishte e egër.

Ajo tha se kishte pasur disa flirtime me disa djem të rremë.

Unë thash se kjo ishte në rregull, pasi nuk ndihesha i kërcënuar nga sendet e kaluara.

Ajo është vajza më e mrekullushme dhe ndihem shumë krenare kur  dalë me të duke e mbajtur për dore.

Ankesa ime e vetme është se jeta jonë seksuale është pak e brishtë.

E kam bërë më të mirën duke provuar pozicione dhe lodra të ndryshme.

I bleva edhe asaj të brendshme femrash seksi për ditëlindjen e saj. Mendova se ajo do t'i donte, por them se e kisha gabim.

Kështu u morëm vesh dhe gjithqka ishte në rregull. Pastaj ajo doli natën jashtë me shoqet e saj, kur unë e pashë atë online.

E pyeta për këtë të nesërmen dhe mendova se ajo do ta mohonte këtë. Por ajo e prnaoj menjëherë se ishte ajo.

Ishte me një nga djemtë e quditshëm që ajo njihte nga e kaluara dhe një djalë që ajo kurrë më parë nuk e kishte parë.

Sic e thashë e kaluara mbetet e kaluar, por ajo që më tronditi më shumë është se ajo bënte gjithë ato gjëra me disa meshkuj që sapo i kishte takuar, ndërsa kurrë nuk bënte asgjë të ngjashme me mua.

E dashura ime më shpjegoj se ajo ka ndryshuar që nga atëherë.

Ajo tani kurrë nuk bën diqka kur nuk ndihet plotësisht rehat, për askënd.

Është tronditur besimi im në dashurinë tonë dhe jam i dëshpëruar për ta rregulluar atë.

Psikologia përgjigjet: Kjo zgjidhje do të vijë kur ju e gjeni ndryshimin si e mendoni vetë. E dashura juaj ka qenë shumë e sinqertë me mu dhe duket si një vajzë që mund t'i besoni.

E kaluara mbetet e kaluar dhe do të thosha se ajo ka kaluar një kohë të vështirë.

Por ajo bëri disa gabime atëherë, por atë e bën këtë ajo që është sot. Harroni tani lodrat seksi dhe rrobat e brendshme.

Ende janë ditët e para, prandaj përqëndrohuni pranimin e saj dhe tregimin e dashurisë tuaj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat