​Vëmendje meshkuj: Këto janë tri fantazitë më të mëdha seksuale tek femrat

Seksi

​Vëmendje meshkuj: Këto janë tri fantazitë më të mëdha seksuale tek femrat

Më: 4 mars 2020 Në ora: 18:36
Ilustrim

Temat tabu nuk kanë vend në shtrat, veçanërisht nëse besimi, respekti dhe dashuria mbizotërojnë në një lidhje.

Ka disa gjëra në lidhje me seksin që gratë duan, por kanë frikë apo turp ta shprehin.

Goditja në të pasme gjatë seksit

Shumë gra e dëshirojnë, por kanë turp ta kërkojnë për një arsye të thjeshtë: me frikën se partnerët e tyre do e konsiderojnë qesharake.

Seksi në vende publike

Kjo ide është tepër emocionuese. Sidoqoftë, shumë pak nga çiftet duan ta ndërmarrin këtë rrezik.

Duan që partneri i tyre t’u ofrojë më shumë seks oral

Ashtu siç një burrë i pëlqen të marrë komplimente për pamje, një grua pëlqen të dëgjojë lëvdata për pjesën e saj më intime të trupit.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat