"Masazherja më shtrëngonte fort...dhe përfunduam në seks"

Seksi

"Masazherja më shtrëngonte fort...dhe përfunduam në seks"

Nga: Bota sot Më: 4 mars 2020 Në ora: 21:07
Ilustrim

E tradhtova gruan time me një 'fund të lumtur' gjatë një seance  masazhe, ku mendova se është e ligjshme.

Unë punoj në një fabrikë dhe duke lëvizur një paketë e ndjeva një dhimbje në shpinë. Shoku im e kuptoj gjendjen time dhe më dha një kartëvizitë.

Ishte një vend masazhi jo shumë larg nga puna dhe ai më tha: Vajzat janë shumë të mira. Ato do të ndihmojnë"

Bëra një takim për kohën time të drekës. Vendi dukej mjaftë i qetë dhe një vajzë e bukur në recepsion më tregoj një dhomë me një tavolinë.

Ajo më tha të hiqja të gjitha rrobat, të shtrihem përpara me fytyrën time në vrimën e shtratit dhe të hedh një peshqir mbi anën time të pasme.

Nuk mund ta shihja gruan që hyri në dhomë, por i tregova asaj se ku kisha dhimbje dhe ajo punoj shpejt me vaj të ngrohtë për të më lehtësuar dhimbjen. Menjëherë u ndjeva më mirë.

Ajo pastaj filloj të më masazhoj kembët dhe dora e saj shkoj nën peshqir, përpara se të më kërkonte që të kthehem në shpinë.

E pashë që ishte një vajzë e bukur rreth të 20-ave.

Mund ta pranoj se jam ndjerë mjaftë i ndezuar.

Ajo filloj të shtrëngoj gjoksin dhe këmbët e mija dhe më pas më pyeti nëse do një "fund të lumtur".

Isha pak naiv dhe nuk e dija se qfarë do të thoshte ajo dhe e gjeta vetën duke i thënë po.

Ishte e shkëlqyeshme dhe dola jashtë duke u ndjerë më i gjatë.

Të gjithë kolegët e punës brohoritnin kur ecja nëpër fabrikë. Unë jam skuqur nga sikleti.

Tjera është se unë kam një grua të bukur që është 42 vjeqare. Ajo është e turpshme dhe jeta jonë seksuale nuk është më e mira. Unë jam 45 vjeqar.

Shpina ime është më mirë, por unë nuk jam i sigurt të kthehem përsëri në sallon. Nëse shkoj, mund ta tradhtoj gruan time përsëri.

Psikologia përgjigjet: Pse rrezikoni martesën tuaj dhe shendetin tuaj seksual për disa minuta me një punonjëse seksi, sepse kjo është një masazh. Tradhtia nuk është për ju. Ju jeni burrë i martuar dhe i lumtur që është gjetur në një rrugë që mund të prish rehatinë tuaj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat