"Gruaja ime më sugjeroj të bëj seks me shoqen e saj, por tani..."

Seksi

"Gruaja ime më sugjeroj të bëj seks me shoqen e saj, por tani..."

Nga: Bota sot Më: 6 mars 2020 Në ora: 20:46
Ilustrim

Gruaja ime ka rregulluar gjithqka që unë të fle me shoqen e saj më të mirë, të etur për seks. Por ajo do të shkatërrohet nëse e di se ne jemi bashkë.

Unë jam 34 vjeqar dhe gruaja ime është 31 vjeqar. Ne kemi një djalë tre vjet dhe një vajzë që është afër një vit.

Gruaja ime ishte në depresion të rëndë pas lindjes, pasi lindi vajzën tonë dhe kjo ndikoj në seks.

Nuk desha t'i bëj presion asaj.

Shoqja e saj u nda nga bashkëshorti disa muaj më parë. Ajo ëshë 31 vjeqare dhe gjithashtu e uritur për seks.

Gjithmonë ka qenë e qartë se ajo më interesonte. Unë kam rezistuar por një natë ajo erdhi për një pije dhe ishim në kuzhinë bashkë, kur gruaja ime vendosi vajzën tonë në gjumë.

Ne patëm një puthje të nxehtë dhe të dy filluam të prekeshim menjëherë. Ne u kthyem serish tek pijet, por të dy donim të njëjtën gjë.

Disa javë më parë ne ishim në dasmën e kushëririt të gruas time. Dhe kjo shoqe ishte mysafire, pasi të u rritën së bashku.

Ne rrezikuam gjithqka dhe u larguam nga festa.

Ishta fantastike dhe shoqja e saj më ndezi mua shumë më shumë se sa gruaja ime për vite.

Ne e shijuam atë shumë, pasi rrezikuam disa herë.

Gruaja ime më në fund po ndihet më mirë dhe erdhi tek unë disa netë më parë, duke më thënë se përsëri kishte nevojë për seks.

Ishte e shkëlqyeshme, por nuk mund të mos mendoja se sa e nxehtë ishte edhe shoqja e saj.

Ditën tjetër, gruaja ime më tha se sa mirë ndihej pas seksit dhe tha se dëshionte që ta gëzonte edhe shoqen, kështu që më sugjeroj të bëja seks me shoqen.

Ajo i shkruajti asaj për këtë ide dhe ajo natyrisht se pranoj.

Por ndihem i lënduar kur e di se gruaja ime me vetëdije më lejoj të bëja seks me shoqen e saj.

Ajo thotë se unë mund të bëj marrëdhënie me shoqen e saj, por jo edhe me dikë tjetër.

Tani nuk e di si t'ja bëj kësaj ose të iki nga të dyja. E di që shumë meshkuj e duan këtë mundësi të bëjnë seks me dy gra, por sa më shumë që e shijoj, nuk jam i sigurt në këtë.

Psikologia përgjigjet: Unë nuk jam e sigurt nëse gruaja juaj është naive apo shumë e zgjuar.

Pyes veten nëse ajo do të merrte një tension sekusal midis jush dhe shoqes tuaj dhe do të merrte kënaqësi në këtë mënyrë dinake.

Ti e di vetë zemrën tëndë se ku duhet të shkosh nga këto. Duhet të ndalosh së bëri seks me shoqen e gruas tëndë dhe të gëzohesh me faktin se pasi gruaja jote ndihet më mirë ta ktheni jetën tuaj seksuale në rrugën e duhur.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat