"Kam dy të dashur dhe i përdori vetëm për seks" - Bota Sot
"Kam dy të dashur dhe i përdori vetëm për seks"

Seksi

"Kam dy të dashur dhe i përdori vetëm për seks"

Nga: Bota sot Më: 10 prill 2020 Në ora: 15:53
Ilustrim

Unë aktualisht po i takoj dy burra dhe të dy i përdor vetëm për seks.

Unë 42 vjeqare dhe deri para gjashtë muajsh kisha një marrëdhënie që nuk po më dërgonte askund.

Kam biseduar me një nga të dashurit e mu në punë.

Në momentin që e pashë e ndjeva një shkëndijë dhe deri në fund të asaj mbrëmje shkëmbyem numrat.

Ne filluam të takohemi fshehtas dhe u ndjeva si një adoleshente.

Ai kishte një të dashur afatgjatë por sapo unë ërfundova me ish të dashurin tim, filluam një aferë.

I dashuri im është 46 vjeqar i mrekullushëm dhe i përsosur në cdo mënyrë, përveq të qenit në një lidhje, për të cilën nuk e ka bërë asnjë veprim për t'i dhënë fund.

Që kur takova taksistin tim seksi sa herë takohemi ërfundojmë në shtrat. Thjeshtë nuk arrij të marr nga ai aq sa duhet.

Marrëdhënia jonë është aq fizike as nuk mund të flasim kurrë për gjerat tona.

Por për pak kohë takova një burrë tjetër në palestër. Ai më ndihmoj si të përdor pajisjet si një trajner i ri atje.

Ne biseduam dhe flirtuam. Ai më kërkoj të që të shkojmë ër një ije dhe unë u hodha menjëherë në të. Ai ishte aq i nxehtë dhe sigurisht se përfunduam në shtrat.

 Ai gjithashtu ishte i mahnitshëm . Ai është 37 vjeqar dhe beqar.

Psikologia përgjigjet: Ju duhet të bëheni më e kujdesshme, sidomos tani kur jeni në rrezik të përhapjes së koronavirusit.

Ju doni shenja më përkushtuese nga i dashuri juaj, por ai tashmë ka një partnere tjetër dhe nuk tregon shenja të ndarjes nga ajo. Ai është një tradhtar dhe i lumtur që qëndron në këtë mënyrë.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat