“Ndihem sikur po lyp seks, edhe kur e bëjmë nuk kënaqem”- Vajza në hall me të dashurin: S’ka interes për të kryer marrëdhënie seksuale. Më vjen turp … - Bota Sot
“Ndihem sikur po lyp seks, edhe kur e bëjmë nuk kënaqem”- Vajza në hall me të dashurin: S’ka interes për të kryer marrëdhënie seksuale. Më vjen turp …

Seksi

“Ndihem sikur po lyp seks, edhe kur e bëjmë nuk kënaqem”- Vajza në hall me të dashurin: S’ka interes për të kryer marrëdhënie seksuale. Më vjen turp …

Më: 14 maj 2020 Në ora: 23:41
Foto ilustrim

“Nuk dua të ndihem sikur po lutem për seks, por kryerja e marrëdhënieve seksuale është kthyer në një problem në lidhjen time.”

Ky është rrëfimi i një vajze për psikologun në artikullin e botuar nga The Sun.

Rrëfimi i plotë:

I dashuri im duket se nuk është i interesuar për të bërë seks me mua.

Edhe kur bëj seks nuk kënaqem. Unë jam 27 vjeç dhe ai është 28 vjeç, kemi qenë së bashku për pesë vjet.

Është e tmerrshme të ndihesh sikur po lyp seks.

Kam nevojë për të kryer shumë marrëdhënie seksuale dhe është shumë e rëndësishme për mua në një lidhje.

Do ishte turp të ndahesha, por diçka duhet të ndryshojë dhe shpejt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat