Pozicioni seksual që nxjerr ‘egërsi’ tek çiftet - Bota Sot
Pozicioni seksual që nxjerr ‘egërsi’ tek çiftet

Seksi

Pozicioni seksual që nxjerr ‘egërsi’ tek çiftet

Më: 13 qershor 2020 Në ora: 18:42
Foto ilustrim

Pas izolimit nga pandemia është koha për t’ju trajtuar në një pozicion seksi këtë fundjavë.

Frisk është lëvizja e re e pastër për pozicionin tonë seksual të javës, dhe sigurisht që do t’i tronditë gjërat në dhomën e gjumit.

Kjo lëvizje është e përkryer dhe ju lë në një pozitë të shkëlqyeshme të provoni disa lojëra anale.

Për të hyrë në lëvizje, përkuleni nga vithet para partnerit tuaj derisa duart tuaja të mbështeten në kyçet e këmbëve.

Tani që jeni pothuajse i përkulur në dy, nëse mund të zgjateni, madje mund të prekni dyshemenë, shkruan Daily Star. Partneri juaj do të dalë nga prapa, gjë që e vendos atë në një kënd për të goditur në pikën tuaj G.

Nëse dëshironi të provoni anale, Frisk është pozicioni i fundit seksual edhe për këtë. Ose, ju mund t’i ngjitni gjërat duke vendosur një pasqyrë para jush. Kjo ju lejon të bëni kontakt me sy me partnerin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat