Rrëfimi i djaloshit: E dashura ime dëshiron të bëjë seks vetëm nëse bashkohen edhe shoqet e saj - Bota Sot
Rrëfimi i djaloshit: E dashura ime dëshiron të bëjë seks vetëm nëse bashkohen edhe shoqet e saj

Seksi

Rrëfimi i djaloshit: E dashura ime dëshiron të bëjë seks vetëm nëse bashkohen edhe shoqet e saj

Nga: E.B Më: 26 korrik 2020 Në ora: 12:35
Foto ilustrim

Një djalë i ri ka rrëfyer historinë e tij në “Dear Deide”, kënaqësitë dhe problemet e tij seksuale.

Djaloshi ka thënë se e dashura e saj kishte ftuar shoqet e saj në apartamentin e tyre, dhe të gjithë së bashku kanë bërë seks, shkruan “Bota Sot”.

Kjo gjë në fillim i kishte pëlqyer, por pas disa kohe ka filluar të mërzitet me këtë gjë dhe e dëshiron vetëm të dashurën e tij.

Rrëfimi i djalit:

E dashura ime dëshiron të bëjë seks me mua, por edhe shoqet e saj.

Ndonjëherë ndjehet sikur jam shumë i kënaqur dhe herë të tjera mendoj se ajo mund të jetë mërzitur me mua.

Unë jam 23 vjeç, kurse ajo është 22, dhe ne kemi qenë së bashku për pak më shumë se një vit. Jeta jonë seksuale ka qenë e shkëlqyer që në fillim.

E dashura ime është e mrekullueshme dhe të gjithë shokët e mi më kanë zili, por edhe ti shoqet e saj janë shumë seksi.

Ajo nuk i ka parë disa javë për shkak të bllokimit nga virusi, por më pas të gjithë erdhën në apartamentin tonë për të kaluar kohë së bashku.

Unë dola për të parë disa shokë të mi dhe at  ende ishtin duke pirë alkool kur u ktheva vonë.

Ato vrapuan në dhomën e gjumit dhe u kthyen, duke veshur vetëm të brendshme.

Pastaj ata u ulën pranë meje në divan dhe filluan të vendosin duart e tyre në të gjithë flokët dhe trupin tim. Unë isha shumë i emocionuar. E pyeta të dashurën time se çfarë po ndodhte dhe ajo më tha të qetësohesha dhe të shijoja çdo gjë.

Dhe çfarë udhëtimi seksi doli të ishte. Të gjithë e mbaruam natën të kënaqur, ishte një përvojë e jashtëzakonshme.

Të nesërmen në mëngjes fjetëm vonë, pastaj shoqet e saj u larguan.

E dashura ime dhe unë dolëm jashtë përtë shëtitur. Ishte sikur asgjë nuk kishte ndodhur dhe ajo nuk donte të fliste për një natë më parë, ajo vetëm qeshi atë.

Por, diçka nuk ka qenë në rregull në marrëdhëniet tona që nga atëherë.

Unë provova të bëjmë seks disa netë më vonë, por ajo tha që ishte e lodhur.

Ka qenë një justifikim pas tjetrit, derisa ajo sugjeroi të ftonte miqtë e saj për t'u bashkuar përsëri. U befasova, por u pajtova.

Tani nuk mbaj mend kur vetëm unë dhe ajo kishin bërë seks dhe me të vërtetë po fillon të më shqetësojë. Nëse them ndonjë gjë, ajo thjesht thotë se duhet të mendoj se sa me fat jam.

Përgjigjja e psikologës:

Askush nuk do të ndjehet me fat nëse dikush prej jush infektohet me koronavirus.

Pra, kjo është një arsye e mirë për t’i thënë të dashurës tuaj e gjithë kjo duhet të ndalet.

Arsyeja tjetër është se po fillon të minojë gjithë marrëdhënien tuaj me të dashurën tuaj.

Pyete pse ajo është aq e prirur të përfshijë miqtë e saj në jetën tuaj të dashurisë. Apo ajo është ndjehur e irrituar nga seksi kur ishi vetëm ju dy?

Thuajini asaj se seksi me miqtë e saj do të ndalet tani, sepse ekzistojnë rreziqe për shëndetin tuaj seksual dhe për shtatëzani të paplanifikuar, si dhe për Covid-19.

Pyetni se cilat ndryshime në seks do ta ndihmojnë atë të i duket lidhja juaj më e mahnitshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat