Ndihem fajtor pasi kam bërë seks me nënën e shokut tim më të mirë/ A duhet t - Bota Sot
Ndihem fajtor pasi kam bërë seks me nënën e shokut tim më të mirë/ A duhet t

Seksi

Ndihem fajtor pasi kam bërë seks me nënën e shokut tim më të mirë/ A duhet t

Nga: D.B. Më: 28 korrik 2020 Në ora: 13:41
Foto Ilustrim

E dashura Deidre:

Ndihem fajtor pasi kam bërë seks me nënën e mikut tim më të mirë.Çfarë më propozoni ju?

A duhet t'i them?

Megjithatë duhet ta pranojë se seksi me nënën e mikut tim më të mirë ishte përvoja më fantastike ndonjëherë. Po sikur shoku im ta zbulonte ndonjëherë?

Unë jam 18 vjeç dhe nëna e mikut tim është 34 vjeç. Unë gjithmonë kam pasur diçka për gratë e moshuara, sesa për vajzat, dhe ajo është mamaja më e lezetshme përreth.

Ajo del me ne ndonjëherë dhe të gjithë djemtë e trajtojnë si një nga bandat tona.

E kam njohur atë nga shoku im dhe fillova shkollën e mesme së bashku. Të gjithë shkuam në park së bashku për pije dhe pas piknikut një mbrëmje, ndeja me të u shndërrua në flirtim seksi. Unë fillova të flirtojë më nënën e shokut tim, dhe pas kësaj, shoku im u irritua me mua, por insistova se e gjitha ishte thjesht vetëm një shaka.

Ai dhe unë duhej të takonim edhe disa shokë të tjerë për stërvitjen e futbollit javën e kaluar, por kur u bëra në telefon, mamaja e tij iu përgjigj derës dhe tha që ai do të duhej ta ndihmonte nënën e tij sepse diçka nuk kishte shkuar keq në internet.

Unë nuk kam dashur të shkoj në futboll pa të dhe nëna e tij ishte qartë e vendosur për një natë të qetë. Ajo kishte veshur një fustan të mëndafshtë dhe kur më pyeti për birrë, unë u hodh me idenë.

Ajo më dha një birrë dhe hapi një për vete. Ajo preku shpatullën time ndërsa ajo lëvizte për të ulur në tryezë me mua. Kjo më bëri të bëj shpërthim. Ne biseduam nëse do të hyja në uni dhe ajo foli për punën e saj, pastaj më pyeti për të dashurat dhe nëse isha ende e virgjër. U ula aty poshtë këmbeve të saj, dhe papritmas fustani i saj i veshjes ra i hapur dhe unë pashë formën e gjinjve të saj kur ajo shkoi për të mbushur gotën e saj.

Ajo i dha një shëmbëlltyrë të turpshme, por pyeti nëse doja një vështrim nga afër dhe e la fustanin e saj të hapur nga shpatullat.Trupi i saj ishte i mahnitshëm. Unë vazhdova dhe ajo më vuri krahët rreth meje dhe ne u puthëm. Ajo më tërhoqi më pas në divan dhe ne patëm seks të jashtëzakonshëm. Ajo ishte vërtet e nxehtë - dhe ishte përvoja më e mirë ndonjëherë. Tani nuk mund ta heq mendjen, pasi gjithmonë mendoja se ishte jashtë ligës sime. Unë kështu dua që kjo të vazhdojë. Por a duhet t’i them shokut tim?

Përgjigjja e Deidres:

Jo, nuk duhet assesi ti thuash shokut. E di që është ndjenjë emocionuese, por ju duhet ta trajtoni këtë përvojë si një të vetme. Kjo marrëdhënie nuk do të funksionojë kurrë.

Ju jeni në faza të ndryshme të jetës dhe do të dëshironi gjëra të ndryshme. Ajo është e vetmuar, por duhet të dijë më mirë sesa ta joshë shokun e djalit të saj.

Shoku juaj, do të shkatërrohej nëse ai të dinte se çfarë kishte bërë nëna e tij, dhe me shumë gjasë do të humbisni miqësinë e tij, nëse ta zbulonte.

Thuaji asaj se ishte një gabim ajo që bëtë dhe mbaj miq të moshës suaj afër vetes.

Unë po ju dërgoj broshurën time Dashuria apo Lakmia? për t'ju ndihmuar të kuptoni se kjo flakë ishte larg nga gjëja e vërtetë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat