A mendoni se është e drejtë kjo/ Burri im e do seksin oral veç për vete! - Bota Sot
A mendoni se është e drejtë kjo/ Burri im e do seksin oral veç për vete!

Seksi

A mendoni se është e drejtë kjo/ Burri im e do seksin oral veç për vete!

Nga: D.B. Më: 29 korrik 2020 Në ora: 12:41
Foto Ilustrim

Kësaj radhe sjellim rrëfimin e 40 vjeçares, e cila nuk ndihet aspak e barabartë me bashkëshortin e saj, gjatë marrëdhënieve intime. Përderisa ajo i ofron pasion dhe seks oral bashkëshortit, ky refuzon ta bëj të njëjtën gjë për të.

E dashura Deidre!

Unë kam një problem. Unë e bëj në mënyrë të përsosur artin e seksit oral ndaj burrit tim kështu më intereson ta dijë se pse nuk e bën edhe ai të të njëjtën gjë për mua ?

Unë jam duke e pyetur vetëm vazhdimisht se përse nuk e bën edhe ai të njëjtën gjë për mua, dhe kjo gjë ka filluar të më mërzisë tani. Përderisa atij i duket mirë, sigurisht se edhe mua do të më dukej mirë. Unë e di se shumë njerëz janë të interesuar në mua, dhe besoj se ata po tua jepja rastin do të më bënin këtë. Unë jam 40 vjeçare dhe ai është 39 vjeçar. Unë tashmë kam blerë edhe lodra seksi , si libra , lojëra dhe DVD sepse dua të kënaqem disi. Ne kemi pasure dhe ditë të këqija me burrin tim, pasi shumë netë ne nuk kemi pasur marrëdhënie seksuale. Unë kam mëdyshje se ai nuk më do mua ose e ka dikë tjetër që ia ofron këtë. Të lutem Deidre më n ndihmo çfarë të bëj?

Përgjigjet e Deidres:

Ju jeni një grua që duhet admiruar pasi po bëni përpjekje për ta kënaqur atë. Pyete atë se në çfarë është i shqetësuar në lidhje me ju, dhe se a mund të jeni në gjendje për të siguruar atë . Por në qoftë se seksi oral nuk është një gjë e tij e preferuar, atëherë ju nuk mund ta detyroni atë që ta bëjë me zor. Sigurohuni dhe tregoi atij që ju keni kohën më të mirë për të bërë seks dhe për tu ndier mirë në shtrat me të. Ju mund ti tregoni apo të lexoni gjëra rreth seksit që ka të bëj në mes të dy palëve dhe jo vetëm nga një anë e partnerit, pasi në shtrat jeni të barabartë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat