Rrëfim: Bëra seks të zhurshëm me të dashurën, pastaj fqinjët… - Bota Sot
Rrëfim: Bëra seks të zhurshëm me të dashurën, pastaj fqinjët…

Seksi

Rrëfim: Bëra seks të zhurshëm me të dashurën, pastaj fqinjët…

Nga: E.B Më: 29 korrik 2020 Në ora: 15:20
Foto ilustrim

Një 28 vjeçar ka treguar historinë e tij në “Dear Deidre”, për disa probleme me fqinjët e tij. Djaloshi ka treguar se një natë duke bërë seks me të dashurën e tij, fqinjët kanë telefonuar policinë, shkruan “Bota Sot”.

Rrëfimi i djaloshit:

Fqinjët në banesën më poshtë thirrën policinë, sepse unë isha duke bërë seks "të zhurmshëm" me të dashurën time.

Ata janë të moshës mesatare dhe na injorojnë kur e dashura ime dhe unë përpiqem të flasim me ta. Unë jam një djalë 28 vjeç dhe e dashura ime është 26 vjeç.

Banesa jonë është e vogël. E dashura ime dhe unë të dy po punojmë nga shtëpia, kështu që ajo është rikthyer në shtëpinë e nënës së saj dhe punon nga atje.

Një natë sa ishim të izoluar, erdhi e dashura ime në banesë, por kjo natë në të vërtetë ishte e veçantë.

Kishim disa pije, dhe shkuam në shtrat. Ne nuk mendojmë se ishim të zhurmshëm, por policia erdhi duke thënë se kishte një ankesë për zhurmë.

Unë e di se cilët fqinjë ishin, pasi mund t'i dëgjonim ata duke lëvizur kur policia u shfaq. Ndihem vërtet keq tani.

Pergjigjja e psikologes:

Fqinjët tuaj mund të kenë qenë të shqetësuar për të dashurën tuaj që ka ardhur gjatë kohës së izolimit në banesën tuaj. Mundohuni të izoloni dhomën e gjumit tuaj - tapeti i trashë dhe perdet mund të ndihmojnë.

Dërgoni lule me një shënim duke thënë se ju vjen keq.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat