Rrëfehet 30 vjeçari: E dashura ime më tradhton me ish të dashurin e saj, gjoja për t’ia hequr atij depresionin - Bota Sot
Rrëfehet 30 vjeçari: E dashura ime më tradhton me ish të dashurin e saj, gjoja për t’ia hequr atij depresionin

Seksi

Rrëfehet 30 vjeçari: E dashura ime më tradhton me ish të dashurin e saj, gjoja për t’ia hequr atij depresionin

Nga: D.B. Më: 30 korrik 2020 Në ora: 15:13
Foto Ilustrim

Një 30 vjeçar ka shpalosur brengën e tij për të dashurën e cila ende vazhdon të këtë lidhje intime me ish të dashurin e sa, gjoja për faktin se ai është në depresion dhe seksi me të dashurën time, po i ndihem shumë atij që të këndellet.

Kështu ka nisur rrëfimin 30 vjeçari i cili ka treguar për “The Sun” se si e kishte tradhtuar e dashura e tij në vazhdimësi.

E dashura Deidre:

Kam një hall të madh, dhe nuk di se nga tia filloj. Ajo që po më pengon është fakti se e dashura ime, po vazhdon të bëj ende seks me ish të dashurin e saj, dhe ajo këtë po e arsyeton me keqardhje, gjoja se i vjen keq për të meqë ai është në depresion.

Në fillim kam menduar se është krejt në rregull për të bërë seks me ish të dashurin e saj “sepse kishte ndjerë keqardhje për të” dhe pret nga unë që ta pranoj këtë. Unë kam menduar se ajo ishte ndarë nga i dashuri i saj para se ne edhe zyrtarisht të ishim çift. Ajo është 26 vjeçe dhe porsa e ka pranuar se ka gënjyer se i ka dhënë fund lidhjes me të.

Ajo kishte vazhduar ta takonte ish të dashurin e saj derisa dilnim bashkë në fillim. Po ndihem i mashtruar, kështu që e kam vështire t’i besoj.

Ajo më ka kërkuar të falur por thotë, “Ne porsa e kishim filluar lidhjen atëherë. Nuk ishim zyrtarisht çift”. Ajo që më shqetëson është se ajo mundet të bëjë seks edhe me dikë tjetër vetëm se ‘ndjen keqardhje për të’. Ku po mbetem unë këtu?

Përgjigja e Deidres:

Nëse nuk i jeni përkushtuar asaj gjatë asaj kohe, atëherë mundem ta shoh se përse ajo ndihet sikur nuk ke pasur pretendime reale për besnikërinë e saj. Nëse kjo është një lidhje që premton do të ishte turp të përfundonte me ndjenjat e të kaluarës. I thuaj se e pranon atë që e ka bërë  por se besnikëria është e rëndësishme për ty. Tani jeni çift dhe kurrë s’do ta pranosh tradhtinë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat